#StandWithUkraine

головна  / блог

Блог

Знайомство з подологічними брендами
Діагностика та лікування захворювань стоп, нігтьових пластин та долонь скрутна, а тим часом відсоток захворюваності постійно зростає. Особливо пильної уваги вимагають люди із цукровим діабетом. В усьому виною – зміни у способі життя. Давайте розглянемо основні препарати, які використовуються в різних випадках, а також поговоримо про їх особливості, переваги та недоліки.
читати >
Методики Чепмена та Гудхарта
Хочу поділитися з Вами інформацією про одну ефективну методику «Нейролімфатична рефлекторна терапія за Чепменом та Гудхартом», що застосовується в мануальній терапії. Це велика, цілісна система впливу, що розширює можливості остеопатів, масажистів, реабілітологів, мануальних терапевтів, терапевтів, подологів та фахівців інших напрямів.
читати >
Причини оніхогрифозу
До можливих причин оніхогрифозу належать: різного роду травми та пошкодження нігтьової пластини, погана спадковість, ендокринні розлади, захворювання нігтя грибкової природи, псоріаз нігтів, васкуліт, обмороження кінцівок, слонова хвороба, варикозне розширення вен на ногах, негативний вплив незручного взуття, неправильний ...
читати >
Псоріаз стоп
Псоріаз стоп - форма псоріазу, при якій уражаються тільки стопи (підошви) та шкіра на руках. Друга назва: долонно-підошовний псоріаз, псоріаз долонь та підошв Барбера. Захворюванням частіше страждають жінки. Лікування гормонами не дає результату. До полегшення симптомів та ремісії призводить комплексне лікування: негормональні мазі, ультрафіолет (якщо немає бульбашок з рідиною).
читати >
12 порад щодо боротьби проти грибкового ураження стоп та нігтів
Тепле, вологе середовище у взутті та шкарпетках, а також розмокша шкіра стоп – це ідеальні умови для грибка. Тому носіть повітропроникне взуття та частіше змінюйте його. При цьому краще носити шкарпетки з бавовни. Дуже важливо: після того, як ви зняли взуття, дайте йому добре висохнути і регулярно міняйте шкарпетки.
читати >

Запитайте нашого
фахівця

Ми проконсультуємо Вас абсолютно безкоштовно

м. Суми,
вул. Харківська, 3

естетико-подологічний
центр suda

Пн-Сб з 10:00 до 18:00