#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Радіохвильовий ліфтинг

Радіохвильовий ліфтинг

Радіохвильовий ліфтинг

Ще один спосіб омолодити обличчя без хірургії та агресивної хімії – це радіохвильовий ліфтинг. Ця косметологічна процедура дає майже миттєвий результат. Її принцип дії – генерування біполярного радіовипромінювання. PF підтяжка шкіри обличчя та тіла має обмеження за віком.

Зони застосування PF ліфтингу:

Принцип дії радіохвильового ліфтингу

Процедура робиться без болю, без анестезії та не потребує тривалого відновлення. Спеціальний гладкий наконечник видає радіохвилі, і коли косметолог водить їм по шкірі обличчя, дія хвиль спрямована лише на дерму. Підтяжка обличчя видно практично відразу, і що далі, то ефект краще і помітніше. Щоб результат затримався надовго, потрібно пройти курс 4-6 сеансів із перервою на 1 місяць. Далі така процедура буде потрібно 1-2 рази на рік.

Де процедура має найбільш позитивну дію?

Залежно від типу шкіри, зони овалу обличчя, носогубних складок, навколо очей, ділянку шиї, декольте найбільш податливі до дії. Глибокі зморшки та дрібні складки стають менш помітними. PF ліфтинг прибирає мішкуватість, провисання та птоз, суттєво покращує рельєф шкіри та загальний зовнішній вигляд. Також радіохвилі здатні вилікувати розтяжки, покращити шкіру загалом і навіть вирівняти фігуру.

Протипоказання до проведення радіохвильового ліфтингу:

Новоутворення та сторонні тіла під шкірою.

Відповіді на запитання наших гостей

?Як сильно можна схуднути, виконуючи процедуру RF-ліфтингу по тілу (живот, стегна, спина, руки)?

Для кардинального схуднення процедури RF-ліфтінгу буде недостатньо, в умовах нашої клініки ми рекомендуємо проводити процедуру ультразвукової кавітації разом із RF-ліфтінгом. При проведенні ультразвукової кавітації ефективно «розбиваються» щільні жирові накопичення, а проведений після ультразвукової кавітації RF-ліфтинг прискорює процес виведення зайвих жирових відкладень за рахунок їх прогріву, одночасно стимулюючи вироблення нового колагену і еластину.

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00