#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Косметологія

Косметологія

Косметологія

Ідеальна зовнішність – це цілеспрямована робота над собою та своїм способом життя. Напружений графік, часті стреси, швидке харчування, переїдання, шкідливі звички – це впливає на стан нашої шкіри. Підтримувати красу та здоров’я шкіри та виправити її недоліки допоможе сучасна косметологія та кваліфіковані фахівці клініки сімейної подології Олени Баскової.

Апаратна косметологія

Завдяки інноваційним розробкам лікування проблем шкіри стало більш ефективним. Популярним є використання трьох видів енергії:

Правильний вибір способу впливу, використовуваного обладнання та майстерність фахівця — запорука отримання приголомшливого ефекту, що дозволяє в будь-якому віці стати молодшою ​​та прекраснішою. Сучасні високоточні препарати дозволяють з точністю до мікрона впливати на потрібній глибині та з потрібною інтенсивністю. Звертайтеся за консультацією, і ми разом підберемо індивідуальний оптимальний варіант.

Чого можна досягти за допомогою процедур?

 

Використовуючи техніку Gelios Slimming, ми отримуємо доступ до трьох технологій:

Щодо поєднань з іншими процедурами, то лазерні методики рекомендується поєднувати з:

Корекція фігури

Тема корекції фігури досить велика, для досягнення результатів можна використовувати такі процедури:

Як правильно підібрати процедуру?

Передусім потрібно усунути не зовнішні ознаки, а причину появи певних недоліків шкіри. Наш косметолог проконсультує, поставить правильний діагноз та підбере ефективне лікування. Щоб не посилити стан Вашої шкіри, ми запитуємо про харчування, захворювання, схильності, переносимість деяких ліків, проводимо візуальний огляд та обираємо потрібні процедури. Також косметолог допоможе скласти список препаратів для догляду за шкірою, щоб уникнути появи нових проблем.

Що таке чищення обличчя?

Це косметична процедура, яка підходить для будь-якого віку. Під час цієї процедури шкірний покрив очищається від жирових і пилових накопичень у порах, і від клітин шкіри, що ороговіли. Чистка обличчя підійде тим, хто:

Які види чищення обличчя проводяться в нашій студії:

Підберіть для себе ідеальний комплексний догляд

Косметолог проконсультує та призначить відповідний догляд, що складається з комплексу препаратів для жирної та проблемної шкіри, сухої та зневодненої шкіри чи догляд з ефектом ліфтингу. Курс масажу обличчя відновить кровообіг, розправить мікроскопічні зморшки, відновить пружність та свіжість шкіри. Також Ви можете записатися на масаж спини, рук або ніг, для зняття втоми, стресу та покращення самопочуття та загального стану.

Відповіді на запитання наших гостей

?Як утворюються «чорні цятки»?

Щодня наша шкіра оновлюється — старі клітини відмирають і відлущуються з її поверхні. Але за різних шкірних захворюваннях природні процеси порушуються. Наприклад, при вугрової хвороби шкірне сало стає густішим і накопичується всередині сальних залоз, утворюючи порожнину на шкірі. У результаті сальна залоза відмирає, а «чорна точка» – комедон – залишається.

Іноді, через вплив певних мікроорганізмів, комедони перетворюються на запалення. Їх лікують антибактеріальними засобами. До речі, саме з цієї причини у період ослаблення імунітету стан шкіри погіршується.

?Чи можна проводити чищення особи самостійно, в домашніх умовах?

Чищення особи самостійно в домашніх умовах протипоказано, якщо на шкірі є запалені елементи – прищі та гнійнички, оскільки вона може призвести до поширення інфекції. Довіртеся/зверніться до фахівця. Крім того, досягти будинку такого ж ефекту, як у салоні, все одно не вдасться. Тому домашній догляд за шкірою рекомендується як підтримуючий для закріплення салонного результату. Продовжити ефект від чищення шкіри в салоні допоможе професійна косметика для домашнього використання.

?Як визначити свій тип шкіри?

Щоб визначити тип шкіри, проведіть невеликий тест. Робити його потрібно через 2 години після вмивання. Косметикою в цей проміжок часу не можна користуватися.

Підійдіть до дзеркала та уважно огляньте своє обличчя.

У вас жирна шкіра, якщо на обличчі переважають зони, що блищать. Шкіра такого типу товста, пориста, характеризується наявністю запалень.

У вас суха шкіра, якщо на обличчі є зони, які виглядають сухими, лущиться. Власниці такої шкіри часто скаржаться на відчуття стягнутості, чутливість шкіри.

У вас комбінована шкіра, якщо деякі ділянки обличчя блищать, а деякі лущиться. Іноді неправильний догляд за жирною шкірою призводить до того, що вона стає комбінованою.

У вас чутлива шкіра, якщо вона реагує на будь-які дії, наприклад, легко червоніє від дотиків або хвилювання. Багато судин, близьких до поверхні шкіри, також властиві саме цьому типу.

У вас нормальна шкіра, якщо на ній немає жирних і сухих ділянок, розширених пір, запалень.

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00