#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Пірсинг

Пірсинг

Пірсинг

Пірсинг є способом підкреслити свою індивідуальність або виразити екстраординарність. Носіння гвоздиків, кілець та інших видів сережок на тілі виглядає модно та красиво, якщо Ви звернулися за проколом до професіонала. З легкої руки майстра, з продезінфікованими інструментами та антисептиком Ваші вушка, брови, ніс, животик або будь-яка інша частина тіла перетворяться. Після процедури майстер дає рекомендації щодо правильного догляду для швидкого загоєння місця проколу.

Залежно від виду пірсингу ми проколюємо:

Правильний догляд за пірсингом носа

Якщо Ви зважилися на прокол носа, то готуйтеся до загоєння протягом одного-трьох місяців. Не порушуйте принципи гігієни, мийте руки, перш ніж торкатися носа. Місце проколу протирайте антисептичним засобом (наприклад, хлоргексидином), не крутіть і не чіпайте прикрасу, тож рана швидше заживе. Не використовуйте тональний крем, пудру чи лосьйони до загоєння. І не поспішайте міняти прикрасу, це можна буде зробити, коли прокол буде повністю загоєний.

Як правильно доглядати за пірсингом губи

На загоєння потрібно близько двох місяців, може спостерігатися деяка припухлість. Намагайтеся не їсти солодке, солоне або гостре в день процедури. Після їжі прополощіть ротову порожнину антибактеріальним засобом, можна використовувати льодяники з антибактеріальними властивостями. Виключіть поки що з косметички губну помаду і утримайтеся від поцілунків до загоєння.

Як обробляти прокол пупка

У місці проколу виділятиметься деяка кількість рідини в перші дні, протирайте рану дезінфікуючим розчином (наприклад, хлоргексидин), але не йодом або перекисом водню. Не піддавайте пупок надмірному впливу сонячного світла, якщо плануєте сходити в солярій, прикрийте його пластиром. Якщо одяг буде відкритим, то сережка не тертиметься за тканину, процес загоєння прискориться. Якщо Ви помітили жовту рідину, запалення або припухлість, що сочиться, зверніться за консультацією до нашого фахівця.

Як доглядати проколоті вуха

Найпростіший вид пірсингу, але також вимагає відповідного догляду:

Правильний та ретельний догляд забезпечить швидке та ефективне загоєння та гарний вигляд сережок на Вашому тілі!

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00