#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Ортонексія (Проблема врослого нігтя)

Ортонексія (Проблема врослого нігтя)

Ортонексія (Проблема врослого нігтя)

Як часто ми думаємо про нігті на ногах?

У метушні буднів ніколи думати про своє здоров’я, зокрема про здоров’я стоп. І якщо послугою педикюру користується багато хто, то про стан нігтьової пластини на ногах мало хто дбає. І дарма, адже на ногах ми проводимо дуже багато часу, тому варто звернути увагу не лише на загальний вигляд нігтів, а й на відчуття у пальцях ніг. Врослий ніготь може стати причиною дискомфорту та болю, а без належного лікування провокувати появу інфекції та серйозних проблем.

Однією з радикальних і найправильніших способів лікування врослого нігтя є повне видалення пластини оперативним шляхом. Однак це не панацея, окрім хворобливості процедури, на відновлення нігтя буде потрібен час, а вростання може повернутися знову.

За якими симптомами визначити необхідність лікування врослого нігтя?

Причин виникнення проблем із нігтьовими пластинами може бути кілька:

  1. Неправильний педикюр або відсутність належного догляду за нігтями стоп;
  2. Погано підібране взуття, яке завдає незручностей, часте носіння високих підборів і гострих шкарпеток;
  3. Деформована стопа: плоскостопість, вальгусне та варусне відхилення великого пальця; клишоногість та інші набуті захворювання;
  4. Генетична спадковість;
  5. Інфекційні захворювання, грибок;
  6. Травми пальців та перевантаження на стопи;
  7. Поганий кровообіг, цукровий діабет;
  8. Вагітність, набір маси тіла.

Ортонексия – як лікується врослий ніготь

Сучасна та ефективна методика корекції врослого нігтя допомагає правильно та безболісно вилікувати та виправити форму нігтів на пальцях стоп. Для цього використовуються спеціальні пластини або скоби, що поступово і без дискомфорту розпрямляють пластину нігтя, піднімаючи краї, що вросли. Біль іде дуже швидко, як тільки тиск починає зменшуватися.

Таке лікування не заважає носити будь-яке взуття, наносити лак на нігті або відчувати будь-які інші незручності. Ви зможете одягати улюблені босоніжки. Відвідувати басейн, спортзал чи лазню не забороняється.

Скільки триває лікування врослого нігтя?

Скобу необхідно носити від 2 тижнів до 2 місяців, залежно від ступеня серйозності проблеми. У міру виправлення нігтя спеціаліст може скоригувати скобу або замінити пластину на іншу. Таким чином, можна виправити викривлення нігтів, прибрати скручування, стрижневі мозолі на нігтьовому валику і вилікувати ніготь, що вріс. Фахівці клініки сімейної подології Олени Баскової використовують виключно якісні матеріали, препарати та технології для досягнення максимально позитивного ефекту. Бажаєте, щоб Ваші ноги були здоровими та красивими, звертайтесь до нашої студії краси!

До / Після

Відповіді на запитання наших гостей

?Скільки коштує лікування та перша консультація (і як проходить перша консультація)?

Консультація може бути платною, а в деяких випадках безкоштовною. Вартість консультації 200 грн. Детальнішу інформацію можна дізнатися за номером телефону.

?За один сеанс можна позбутися нігтя, що вріс?

За сеанс можна позбутися врослого нігтя, але є багато нюансів, які індивідуальні у кожної людини, що прийшла з цією проблемою.

?Ви допомагаєте на складних стадіях захворювання?

Для нас найважливіше допомогти навіть найважчим пацієнтам. Ми завжди раді зробити Ваші ноги та нігті здоровими.

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00