#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Лазерне видалення пігментації та судин

Лазерне видалення пігментації та судин

Лазерне видалення пігментації та судин

Потемнілі ділянки шкіри або сітка судин виглядають на особі не привабливо, проте цю проблему можна виправити лазером. Лазерне видалення допоможе без болю та травматизму відкоригувати недоліки шкіри, прибрати пігментні цятки на відкритих ділянках, там, де це може бути помітно для оточуючих. Надати шкірі з пігментацією максимально естетичний та здоровий вигляд можна за 3-4 сеанси з перервою на 1 місяць. Прибрати купероз вдасться швидше ефект буде помітний вже через 1-2 сеанси.

Проведення лазерного видалення куперозу, судин та судинних зірочок

Фахівець визначає зону, яку слід очистити від видимих ​​судин. Лазер впливає безболісно, ​​точково, не торкаючись здорові ділянки шкірного покриву. Після нагрівання пігменти крові починають темніти, і судини регенерують у нормальний стан. Поява судинної сітки може бути спровоковано ослабленням взаємозв’язку судинної системи та нервових закінчень. Тому кров починає погано циркулювати і з’являються новоутворення, які можуть псувати настрій та естетику обличчя та тіла.

Плюси лазерного видалення судин:

Видалення пігментації шкіри лазером

Для видалення застосовується неодимовий лазер або апарат Есос. Кожен з них впливає теплом і прибирає меланін, що забарвлює пігмент. Це викликає регенерацію нормальних клітин шкіри, та освітлення плям. Після сеансу шкіра обов’язково покривається кремом, що відновлює, щоб уникнути запалень. Лазер ніяк не торкається здорових клітин і не провокує зараження будь-якими захворюваннями. Результат видалення пігментації стійкий, якщо пройдено повний курс.

Як підготуватися до лазерного видалення пігментних плям?

Проконсультуйтеся з нашим лікарем-дерматологом, який підкаже, що треба робити, і чого не потрібно робити перед сеансами. Як і з іншими лазерними процедурами уникайте сонця, солярію, засмагу. Краще робити це восени чи взимку. Протягом двох тижнів «до» обмежтеся застосуванням м’якої косметики без кислот та спиртів.

Реабілітація проходить дуже швидко, почервоніння та припухлість проходять за 2-3 дні. Через тиждень шкіра припиняє лущитися, освітлення вже більш помітно. Не забувайте наносити мазі, що загоюють. Звичайно, що виключається відвідування лазень, саун та соляріїв. Нехай Ваша шкіра буде рівномірного кольору, сяє свіжістю та здоров’ям!

Відповіді на запитання наших гостей

?Чи можливе видалення пігментації у весняно-літню пору року?

Так, у нашій клініці лікування проводиться будь-якої пори року. Це стало безпечним за рахунок застосування нами найновіших високоселективних лазерів, що дозволяють впливати на меланін точково та вкрай вибірково без пошкодження епідермісу та навколишніх тканин.

?Яких правил потрібно дотримуватись під час лікування?

Лазерне видалення пігментних плям вимагає необхідності уникати впливу прямих сонячних променів після процедури. Для цього рекомендується користуватися сонцезахисними кремами із високим індексом захисту.

?Чи може бути рецидив гіперпігментації?

Усунути пігментацію лазером в більшості випадків можна повністю і назавжди. Основна частина пігментних плям після лазерного лікування не рецидивує. Однак, деякі гіперпігментації можуть з’являтися знову, особливо за певних гормональних порушень і надмірного перебування на сонці. Видалити пігментні плями лазером у разі можна повторно.

?Скільки потрібно процедур?

Точну кількість процедур до лікування завжди визначити важко. Іноді безповоротне видалення судини може відбуватися після першого сеансу. Проте, як правило, потрібно провести 3-4 процедури, а в деяких випадках і більше. Виходячи з типу судин, їх калібру та глибини залягання, досвідчений лікар може приблизно припустити, скільки процедур знадобиться для досягнення оптимального результату. Крім того, додаткову інформацію про результати та тривалість курсу лікування лікар може отримати після першої процедури, оцінюючи реакцію судин на лазерну дію. У той же час слід мати на увазі, що навіть при використанні кращих лазерів у деяких, хоч і надзвичайно рідкісних на сьогоднішній день випадках, судинні ураження можуть залишатися стійкими до лазерного лікування.

?Чи потрібне знеболювання?

В принципі лазерне лікування винних плям та капілярних гемангіом може проводитися без знеболювання. Однак у багатьох випадках процедура не надто приємна, супроводжуючись відчуттями печіння. У зв’язку з цим для комфортного проведення лікування місцево може використовуватися крем, що анестезує, який накладається на уражену ділянку шкіри попередньо до процедури.

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00