#StandWithUkraine
Повне видалення небажаних волосків відбувається через 6-8 сеансів. Краса та гладкість забезпечені! Забудьте про вростання, які можуть бути при восковій епіляції або шугарінгу, а також про подряпини від бритви. Процедура проводиться за допомогою професійного обладнання. Лікар-дерматолог зробить стільки імпульсів лазера, скільки потрібно для того, щоб волосся повністю було видалено. Процедура підійде як чоловікам, так і жінкам.
Залежно від вибраної зони процес триватиме 15-90 хвилин. Дрібні та тонкі волоски на обличчі видаляються за 10-15 хвилин, глибоке бікіні до півгодини, гомілки від півгодини та більше, ноги повністю – півтори години. Насамперед чим призначити процедуру, наш лікар проконсультує Вас, визначить протипоказання (якщо такі є), призначить кількість сеансів та паузи між ними. Перед лазерною епіляцією поверхня шкіри охолоджується засобом гелевій основі, поверхня шкіри дезінфікується. Для запобігання роздратування наноситься заспокійлива мазь.
Не варто нехтувати рекомендаціями фахівців, адже від правильної та своєчасної підготовки залежить ефект та стан шкіри після процедури:
За пару-трійку днів «до» не наносите спиртовмісні лосьйони, а за день поголіть зону епіляції. Якщо раптом Ви відчули, що застуджені, або ж загострилася алергія, герпес чи інші захворювання, почекайте з процедурою. Краще перенести її на другий день.
На відміну від воскової епіляції або шугарінгу, біль помірніше, і миттєво минає. Кожен наступний сеанс викликає дедалі менше неприємних чи болючих відчуттів. Швидкість зменшення кількості небажаних волосків у всіх різна. Лазерний промінь впливає тільки на ті волосяні фолікули, волоски з яких вже з’явилися, тому потрібно кілька сеансів.
Рекомендується приймати ванну з температурою не вище 37 градусів Цельсія, не спрямовувати тиск води на проепільовані зони протягом доби. Три дні після не наносите на шкіру засоби, що містять спирт, користуйтеся «Пантенолом» або «Бепантеном». На один тиждень забудьте про лазні, сауни, басейни, купання в річці або озері, і відвідування фітнес-клубів, дозвольте собі максимально відпочити. Протягом двох тижнів намагайтеся уникати прямих сонячних променів та наносити сонцезахисний крем із маркером SPF 30.
У різних зонах епіляції період випадання різний. Після лазерної епіляції волосся випадає не відразу — зазвичай на це йде від 14 до 20 днів. Все залежить від глибини залягання волосяної цибулинки (фолікула), що залежить від зони обробки. Зазвичай за одну процедуру «іде» лише 30-40% волосся, з того, що знаходиться в активній фазі. Тому класичний цикл лазерної епіляції включає від 8 до 10 процедур, залежно від зони впливу і індивідуальних особливостей організму.
Відчуття залежатимуть від вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від “нічого не відчуваю”, “звичайний дискомфорт” до “легкого короткочасного поколювання”. Але якщо Ви таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболення.
Лазер впливає тільки на те волосся, яке знаходиться в активній фазі росту (анагені) і містить максимальну кількість меланіну). Такого волосся на тілі близько 30%, частина з них буде видалена. За одну процедуру лазер знищує тільки частину волосся, що знаходиться в активній фазі. Волосся, що знаходиться в неактивних фазах (катагені, телогене) на час наступної процедури «прокинуться» і так само будуть частково видалені. Таким чином, поступово (за 8-10 сеансів) шкіра стане гладкою.
Для найнедовірливіших: лазерна технологія існує на ринку косметологічних послуг вже майже 30 років, за цей час накопичилося достатньо інформації, щоб говорити з упевненістю про її безпеку та відсутність негативного впливу на організм.
Лазерна епіляція є повністю безпечною процедурою, яка не порушує цілісності шкіри. Опіки можуть виникнути, якщо Ви не дотримуєтеся рекомендацій спеціалістів. Не можна робити процедуру на шкіру, що загоріла, засмагати після процедури (не менше тижня), користуватися косметичними засобами, що містять спирт, не можна розпарювати зону, в якій була проведена лазерна епіляція. Обов’язково користуватись Пантенолом або Бепантеном (протягом 3 днів після процедури).
Як відомо, будь-яка процедура має свої позитивні та негативні сторони. Щодо цього не є винятком і лазерна епіляція. Ось короткий список того, що не можна робити після лазерної епіляції: Не можна засмагати та довго перебувати на сонці, відвідувати солярій. Не можна використовувати пілінг чи скраб. Не можна виривати волосинки пінцетом. Не можна використовувати в домашніх умовах елетроепілятор, який вириває волоски з коренем. Не можна робити воскову епіляцію та шугаринг У найближчі 48 годин не відвідувати басейн, лазню, сауну та купатися у відкритих водоймах. Протягом найближчих 72 годин не робити масаж на ділянках тіла, де було видалено волосся.
Процедура лазерної епіляції безпечна, проте лікарі радять під час вагітності не піддавати організм жодним «зайвим» навантаженням незалежно від того, чи ін’єкційна це процедура чи апаратна. Те саме і відразу після пологів — прямих протипоказань немає, але мама, що годує, не повинна наражатись на жодні ризики, щоб не втратити грудне молоко. Тому у Вашому окремому випадку рішення може ухвалити лікар, відштовхуючись від конкретної ситуації.
Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань
© 2014–2023 podolog-baskova.com: All rights reserved