#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

У прискореному темпі або при сидячому способі життя, при носінні невідповідного або неякісного взуття, надмірній вазі, цукровому діабеті можуть розвиватися різні захворювання кісток, суглобів, стопи та гомілкостопа. Запобігти та виправити такі проблеми можна за допомогою ортопедичних устілок. Як правило, ортопедичні устілки призначають після хірургічних операцій на стопах, при травмах і захворюваннях стоп, гомілковостопних суглобів, але здоровим людям використання ортопедичних устілок також буде корисним, оскільки вони сприяють більш комфортному пересуванню, відновлюють нормальну біомеханіку опорно-рухового апарату за рахунок на стопу, запобігають розвитку захворювань стопи.

Важливо, щоб ортопедичні устілки були виготовлені з огляду на індивідуальні анатомічні особливості стопи, запити замовника та причини, за якими було призначено носіння ортопедичних устілок.

Показання до застосування індивідуальних ортопедичних устілок

  1. Діти дошкільного та підліткового віку: використовуються для правильного формування стопи та гомілковостопного суглоба, при плоскостопості, клишоногості, перекосі тазу, вальгусній та варусній деформації, Х – образних та О-образних деформаціях.
  2. Дорослі люди: індивідуальні ортопедичні устілки здатні позбавити швидкої стомлюваності, натоптишів і мозолів, набряків, болю в ногах, хребті, попереку, суглобах під час ходьби, тривалої роботи на ногах або занять спортом. Призначаються при комплексному лікуванні таких захворювань, як: шпора п’яти, плоскостопість, вальгусна і варусна стопа, викривлення хребта, варикоз, діабетична стопа, ревматоїдний артрит, високий склепіння стопи, молоткоподібні пальці, метатарзалгія, деформація пальця стопи, укорочені нижні кінцівки і т.д.
  3. Старі люди: покращують стан при артрозах і артритах, знижують болючі відчуття в хребті та суглобах, ймовірність травм, роблять ходу стійкішою.
  4. Вагітні жінки: індивідуальні ортопедичні устілки знижують ймовірність набряків та варикозного захворювання. Полегшують ходу та навантаження на суглоби.

Технологія виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Індивідуальні ортопедичні устілки виготовляються шляхом нагрівання термопластичного матеріалу та надання йому форми з урахуванням анатомічних особливостей стопи замовника.

За такої технології виготовлення устілки виходять комфортними, відповідають індивідуальним проблемам кожного пацієнта та надають необхідну корекцію стоп у короткі рядки. Ця технологія також дозволяє виготовити не тільки індивідуальні ортопедичні устілки для дорослих, але й для дітей за прийнятною ціною.

 

[/ video]

 

Переваги індивідуальних ортопедичних устілок, виготовлених за технологією:

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00