#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Манікюр та педікюр

Манікюр та педікюр

Манікюр та педікюр

Манікюр – це візитна картка будь-якої жінки та чоловіка. Гарні та доглянуті нігті не лише ознака успішності, а й здоров’я та краси. Незалежно від тренду манікюр необхідно робити у професіонала, який знає, як правильно підготувати нігтьову пластину, які косметичні засоби вибрати та вміє поводитися зі спеціальними манікюрними апаратами.

Перелік послуг, на які можна записатися до майстра манікюру:

Що таке класичний манікюр?

Така процедура передбачає догляд за нігтями та шкірою рук з видаленням кутикули. Такий метод допоможе швидко відновити доглянутість та гарний вигляд рукам. Класичний манікюр робиться швидко та підходить для нігтів у будь-якому стані. До послуги входить:

Що таке апаратний манікюр?

Досить популярна процедура своєю простотою та зручністю. Виконується спеціальною машинкою – фрезером для шліфування нігтів та шкіри. Майстер манікюру за допомогою зміни насадок фрезера прибирає кутикулу, шліфує нігтьову поверхню, знімає верхній шар гель-лаку, змінює форму нігтя і видаляє ороговілі клітини шкіри. Перед процедурою шкіру не потрібно розпарювати або робити ванну.

Це атравматичний спосіб доглядати за своїм манікюром, і абсолютно безпечний для шкіри та нігтів. Процедура стерильна та справляє тривалий ефект. Фрезер може дістати в найпроблемніші ділянки, акуратно вирівняти поверхню. Але, на жаль, такий спосіб не підійде для людей із тонкою нігтьовою пластиною.

Нарощування нігтів

За Вашим бажанням майстер манікюру наростить або підкоригує нігтики під гель-лак або френч з будь-якою формою та довжиною: мигдаль, подовжений квадрат, Pipe або Edge. Після закінчення нарощування можна нанести кольоровий, прозорий лак або гель-лак, вибрати симпатичний малюнок або задекорувати все блискучими камінчиками. Стиль, забарвлення та дизайн вибираєте Ви самі. Нехай Ваші нігтики сяють красою, а руки будуть доглянутими та здоровими.

Послуги педикюру в Сумах

В клініці сімейної подології Олени Баскової Ви можете скористатися послугами досвідчених майстрів педикюру. Послуги нашого салону:

Відгуки про нас

відкрити оригінал відгуку
Алина Переходипа 4недели, самостоятельно спилила, короче испортила я свои ногти (так иногда бывает, если не в городе) Не могу ходить к другому мастеру. По нескольким причинам 1. Делают ужасную Форму. 2. Отпадают в течении недели. 3. Нет индивидуальной пилочки (не хочу чтоб после чужих, не дай боже. грибковых ногтей старого дедушки, пилили мои“ А у Леночки моих 4шт в индивидуальной упаковке, и ими она пилит ТОЛЬКО МОИ ногти)

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00