#StandWithUkraine

головна  / Послуги  / Тату, татуаж, видалення татуажу, мікроблейдингу

Тату, татуаж, видалення татуажу, мікроблейдингу

Тату, татуаж, видалення татуажу, мікроблейдингу

Як і для чого робиться татуювання?

Нанесення тату на тіло може мати косметичний та естетичний ефект. Татуюванням успішно перекриваються шрами або дефекти шкіри. Рисунком будь-якого стилю чи розміру можна прикрасити практично кожну частину тіла. Однак пам’ятайте, що тату — це на дуже довгий термін, вивести його буде складно, хоча можливо.

Спочатку підбирається ескіз малюнка, його можна заздалегідь узгодити з тату-майстром. Потім малюнок переноситься на шкіру під копірку. за Контур машинкою під шкіру вводиться фарба. Процес не швидкий, і можливо більш-менш болючим, залежно від індивідуальної чутливості та частини тіла. Час роботи залежить від складності та розміру малюнка. Якщо татуювання велике, то знадобиться кілька сеансів з подальшим загоєнням.

Для безпеки наші майстри використовують стерильні інструменти та професійне обладнання. Усі спеціальні пристрої дезінфікуються, а приміщення міститься у чистоті та порядку.

Чим відрізняється татуаж від татуювання?

Татуаж, він же перманентний макіяж, робиться впровадженням під шкіра фарби. Глибина вколювання 0,3-0,8 мм. Фарбуючий пігмент не викликає алергії та робиться на основі натуральних барвників. Татуаж зі часом розсмоктується під шкірою, це назавжди. Такий макіяж тримається від півтора до трьох років, а далі потрібно оновити процедуру.

На відміну від татуювання, шкода від нанесення перманентного макіяжу набагато менше. Оскільки для стійкості тату під шкіру вводять барвники на основі синтетики і глибина 1-2 мм, що набагато більше, ніж при татуажі. До тому ж шкіра буде гоїтися близько 2-х місяців, а татуаж гоїться менше ніж за два тижні.

Видалення мікроблейдингу та татуажу

Видалення відбувається за принципом селективної фотоактивації неодимовим лазером. Вплив спрямований на пігменти після руйнування яких залишки виводяться за лімфатичною системою. Видалення світловими хвилями може бути болісно, ​​тому проводиться знеболювання нанесенням анестезуючої мазі. Можуть випасти волоски брів, але все відросте зі часом, тому не варто лякатися.

Від чого залежить кількість сеансів для видалення мікроблейдингу

Результат першого сеансу може бути помітним через місяць. Проконсультуйтеся з косметологом, чи потрібен повторний сеанс, або їх потрібно 3-4. Які фактори можуть вплинути на кількість процедур:

Скільки потрібно сеансів на повне видалення татуажу

Залежно від швидкості регенерації шкіри та інтенсивності вживлення пігменту на видалення будь-якого типу татуажу знадобиться від двох до п’яти сеансів. Також на ефективність може вплинути термін давності татуажу, глибина, на яку впроваджувався пігмент та його щільність, колір та ступінь травмування шкіри. Запасіться терпінням, процедура може бути тривалою, проте з професіоналами результат Вас повністю потішить!

Відповіді на запитання наших гостей

?Як лазер видаляє татуаж?

Під впливом лазера пігмент дробиться на дрібні частинки, які виводяться з організму природним шляхом через лімфу.

?Чи боляче видаляти татуаж лазером?

Ви відчуваєте лише невеликі теплі поколювання. Знеболення не використовується, тому що руйнування пігменту йде на нижніх шарах шкіри. Анестезія діє тільки поверхнево і чутливість при її використанні не змінюється.

?Як доглядати шкіру після видалення тату лазером?

Рекомендуємо періодично обробляти місце видалення хлоргексидином. Використовувати пантенол потрібно лише у разі потреби — якщо виникає відчуття дискомфорту на протязі кількох перших днів.

?Який проміжок має бути витриманий між процедурами видалення тату?

Щоб шкіра відновилася після дії лазера має пройти 1-1,5 місяці. Тому робити процедури раніше, а тим паче відразу після процедури татуажу – неприпустимо!

?Що робити, щоб пігмент після видалення лазером швидше вийшов?

Частинки пігменту виводиться природним шляхом через лімфу. Тому все, що ви можете зробити — пийте якнайбільше чистої води.

?Як довго триває одна процедура видалення татуажу?

Процедура видалення однієї зони перманентного макіяжу (татуаж губ, брів або повік) займає в середньому 3-5 хвилин.

?Чи можна мочити водою тату після видалення лазером?

Приймати теплий або холодний душ можна. Слід лише уникати потрапляння гарячої води та пари протягом першого тижня. Тому не ходіть у сауну, лазню, не засмагайте у цей час.

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00