#StandWithUkraine

головна  / блог  / Знайомство з подологічними брендами

Знайомство з подологічними брендами


Баскова Олена. Засновник Клініки сімейної подології Олени Баскової у місті Суми. Подолог.

Як подолог, з досвідом понад 16 років, хочу зазначити, що останні роки відзначається підвищений попит на лікарів-дерматологів, подологів та інших фахівців із захворювання ніг та нігтьових пластин. Це пов’язано з труднощами в діагностиці та лікуванні тих чи інших захворювань стоп, долонь та нігтьових пластин, та значним зростанням захворюваності серед населення. Лише близько 10% людей мають здорові нігті. А така проблема як цукровий діабет є світовою проблемою, яка з роками тільки зростає. Як показує статистика, у світі на це захворювання страждає 371 мільйон осіб, що становить 7 відсотків від усього населення Землі. Основна причина зростання хвороби – кардинальна зміна способу життя. За підрахунками статистиків, якщо ситуацію не змінювати, до 2025 року кількість діабетиків зросте вдвічі. У зв’язку з цим лікарі та вчені всього світу працюють над ліками та препаратами, які здатні надати допомогу людству у вирішенні цих проблем.

Suda, Baehr, CareMed, SanaMed та інші подологічні бренди — традиційні німецькі препарати з багаторічними рецептами. Але також на ринку існує прогресивний інноваційний бренд, розроблений польськими фахівцями — PODOPHARM®.

PODOPHARM® – це польська фірма, заснована на початку 2014 року. Продукти PODOPHARM® створюються для надзвичайно вимогливого ринку професіоналів у галузі подології та косметології. Ціль – постачання інноваційних рішень з метою розвитку подології по всьому світу.

Найважливішим капіталом компанії PODOPHARM® є люди, які мають багаторічний досвід, дуже гарну освіту та шукають інноваційні рішення для створення та використання високоякісних товарів та послуг у медичній та косметичній сферах. Для того, щоб надавати товари та послуги найвищої якості, PODOPHARM® співпрацює з незалежними дослідницькими підрозділами та експертами у сфері медицини, косметики та інженерії виробництва.

Унікальні сучасні формули, технології та інгредієнти виділяють PODOPHARM® із загальної маси косметики. Завдяки новим комбінаціям тепло-кристалічної емульсії містить активні інгредієнти і зберігає їх особливі якості. Для нової водно-масляної формули використовується рідкокристалічний емульгатор. Ця структура пройшла реологічні дослідження контролю якості у Європі. На відміну від багатьох традиційних брендів, у продукції PODOPHARM® не використовуються агресивні та шкідливі інгредієнти. Колір препаратів завжди відповідає кольору основного інгредієнта. Для надання інших кольорів використовуються лише харчові барвники.

Препарати PODOPHARM® містять максимальний відсоток основної діючої речовини від 2-10 %, решта інгредієнтів складається тільки з натуральних, безпечних та запатентованих речовин. У косметиці PODOPHARM® не використовується триклозан та інші небезпечні хімічні сполуки.

PODOPHARM PROFESSIONAL і PODOPHARM MED – лінії спеціалізованих продуктів, рецептура яких створена в результаті співпраці з підлогами. Всі продукти пройшли дерматологічне дослідження та отримали позитивні відгуки від людей, хворих на цукровий діабет, після їх застосування. Ефективність їхньої дії була підтверджена незалежними лабораторними дослідженнями. Продукти відзначені престижними нагородами на міжнародних виставках. Усі продукти зареєстровані на європейському порталі Cosmetic Products Notification.

Унікальна якість та ефективність продуктів PODOPHARM® забезпечують сировину та інгредієнти зі Швейцарії, Німеччини та Франції.

Вченими фірми PODOPHARM® були створені власні інгредієнти, деякі використовуються у світовій практиці вперше.

PODOPHARM®, що включає до свого складу антисептик, отримала світовий патент. Спрей підходить для щоденного догляду за стопами та профілактики грибкових захворювань. Ідеально підходить для людей, які займаються спортом і відвідують басейн, знижує чутливість стомлених стоп і запобігає потовиділення стоп.

Вперше у світовій практиці подології з’явився дезінфікуючий та регенеруючий крем з октенідином, який містить 22 активні інгредієнти та рекомендований для дуже сухої шкіри долонь, стоп та тіла, схильної до подразнення та алергії. Має широкий спектр активності проти мікроорганізмів, присутніх на поверхні шкіри, регенерує пошкоджений епідерміс, знімаючи роздратування, пов’язане з саднами і тріщинами. Також рекомендований для діабетиків.

Світова інновація ONYGEN® КРЕМ — містить Colostrum bovinum з 40% жиру (коров’яче молозиво), в якому є понад 250 сполук у високій концентрації, чого не зустріти в жодному іншому продукті натурального походження. Компоненти крему мають сильні антибактеріальні, противірусні та антигрибкові властивості. Крім того, коров’яче молозиво містить жири, вуглеводи, стимулятори росту і похідні нуклеїнових кислот, вітамінами групи В, A, D та E, а також кальцій /strong>. Формула препарату заснована на рідкокристалічних емульсіях, завдяки чому активні компоненти ефективно проникають у шкіру через їхню листкову структуру. Що забезпечує швидке та якісне відновлення ослаблених чи пошкоджених нігтьових пластин у короткі терміни при оніхолізисі чи інших захворюваннях чи ушкодженнях. Також рекомендовано для діабетиків.

Регенеруюче-заспокійлива мазь фірми PODOPHARM® ідеальна для інтенсивного догляду за сухою, жорсткою та потрісканою шкірою стоп, ліктів та колін. Повертає шкірі втрачену еластичність і допомагає їй відновитися, допомагає ефективно позбавлятися хворобливих тріщин і опіків на шкірі. Мазь призначена для догляду за губами, особливо при боротьбі з акне.

Єдиний у світі тимчасовий імплант PODOKLAMRA для корекції нігтя, що вріс, зареєстрований як продукт медичного призначення. Відзначений нагородами Medal Mercurius Gedanensis та Beauty Premium 2015 та застосовується в Європі у медичних закладах або у спеціалізованих подологічних кабінетах уповноваженими особами, які мають сертифікат, що підтверджує завершення навчання у сфері його застосування. Підходить для використання діабетиками та навіть дітьми віком від 5 років. PODOKLAMRA виготовляється з імплантологічної сталі найвищої якості, яка не викликає подразнення. Головною перевагою є можливість перевірити ефективність звільнення навколонігтьового валика, його пристосування до анатомічної форми нігтя, натягу та випрямлення за допомогою вигину з’єднувача, що значно спрощує використання приладу PODOKLAMRA, гарантуючи, що всього лише одного комплекту достатньо для завершення операції . Ще один плюс — це простота складання, тому що немає необхідності обрізати скобу з боків перед натягом та випрямленням з’єднувача. PODOKLAMRA має універсальний характер, що означає, що будь-яка модель PODOKLAMRA може бути налаштована відповідно до форми та розміру нігтя без потреби додаткових. пристосування, у зв’язку з чим немає необхідності виробляти імпланти різних розмірів. У поєднанні з флюїдом для розм’якшення врослих нігтів та мозолів та сироваткою для інтенсивного відновлення нігтів фірми PODOPHARM®, дає приголомшливі результати.

На ринку з’явилися продукти-новинки компанії PODOPHARM® для SPA-процедур, аромати яких розроблені спільно з французькими флейвористами — фахівцями зі змішування різних масел та екстрактів до створення унікальних запахів. Ці продукти для SPA-процедур не тільки для оздоровлення та розслаблення, але й для омолодження та покращення стану шкіри, для активізації обмінних процесів в організмі загалом. Ванночки з сіллю та ефірними маслами, скраби та пілінги, вітамінні маски допоможуть позбутися втоми в ногах, зволожують та пом’якшують шкіру, готуючи її до наступного етапу процедури. Для закріплення результату в лінійці продуктів фірми є лосьйони та креми, які глибоко зволожують і пом’якшують шкіру, надають їй еластичність, надають відновлювальний та антигрибковий ефекти.

З особистого досвіду хочу додати, що препарати компанії PODOPHARM® значно розширили можливості подологів для роботи з людьми, які мають захворювання стоп, нігтів, які страждають на цукровий діабетом 1 та 2 типу, у тому числі дітьми та алергіками. Комбінуючи різні продукти PODOPHARM® легко, швидко та безболісно вдається досягти відмінних результатів у лікуванні пацієнтів, які мають проблеми, пов’язані із захворюваннями нігтьових пластин рук та ніг, таких як оніхолізис. Також процес лікування проходить приємніше завдяки продуктам для СПА процедур, які допомагають пацієнту розслабитися перед сеансом лікування та після його завершення. У лінійці фірми PODOPHARM® є продукти, які можна рекомендувати пацієнтам для самостійного щоденного догляду за сухою та потрісканою шкірою стоп, ліктів та колін. А також для шкіри обличчя, особливо, при боротьбі з акне та догляду за губами.

На закінчення хочу сказати, що продукція фірми PODOPHARM® це прогресивний та інноваційний продукт, який допомагає не тільки впоратися з проблемами та захворюваннями стоп та нігтів, але й дозволяє зробити цей процес швидким, безболісним та приємним маючи у своєму асортимент препарати для СПА-процедур.

Запитайте нашого
фахівця

           

Ми проконсультуємо Вас з потрібних питань

м. Суми,
вул. Харківська, 3

Клініка сімейної подології
Олени Баскової

Пн-Сб з 10:00 до 18:00